O G Ł O S Z E N I A – I Niedziela Wielkiego Postu – 1. III. 2020 r.

  1. Dziś kończą się rozpoczęte w Środę Popielcową kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. Po Mszy św. o godz. 12.00 Gorzkie Żale, później zmiana tajemnic różańcowych z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Zachęcam do uczestnictwa w rozpamiętywaniu męki naszego Pana Jezusa Chrystusa dla naszego zbawienia.
  2. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – po mszy świętej modlitwy za powołanych i o nowe powołania do służby w kościele. – I piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 8.30, spowiedź w czasie sprawowanej drogi krzyżowej o godz. 15.15 i 16.30, po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo I piątkowe. – I sobota miesiąca – po mszy św. o godz. 17.00 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  3. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 15.15, i o godz. 16.30 dla wszystkich, a w niedzielę po sumie na Gorzkie Żale.
  4. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Tego dnia zbiórka ofiar do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  5. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jarosławcu ogłasza zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych, oraz klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021, zapisy trwają od 02 – 27 marca br. Karty zapisu dostępne są na stronie internetowej szkoły, oraz w sekretariacie szkoły.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę 90 zł. od sprzątających. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  7. W przedsionku jest nowy numer miesięcznika „Arka” i tygodnika „Niedziela” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
  8. Intencje mszalne.
  9. W minionym tygodniu przeszedł do wieczności: Mieczysław Dziaduszek polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *