O G Ł O S Z E N I A – II Niedziela Adwentu – 8. XII. 2019 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, oraz Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. Zechciejmy wspomóc modlitwą i ofiarą naszych braci w wierze żyjących na Wschodzie. Z tej racji zbieramy ofiary do puszki. Bóg zapłać.
  2. Za tydzień, w niedzielę, rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  3. Zachęcam do udziału we Mszy św. Roratniej – w środę i w sobotę o godz. 17.00.
  4. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła:
  • Jarosławiec przy DK – rejon radnych p. Cholewiński, Żołyniak – 1600 zł,
  • Mocówka i Łabuńki Drugie – rejon radnego p. Mirosława Zygmunta – 950 zł,
  • Kółko Różańcowe pw. św. Klary – 125 zł,
  • bezimiennie – 100 zł
  • bezimiennie – 100 zł

Bóg zapłać za te ofiary niech Pan Bóg hojnie wynagrodzi potrzebnymi łaskami ofiarodawcom i radnym zbierającym te ofiary.

5. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę od sprzątających 100 zł. Proszę o tę posługę w następną sobotę.

6. Są jeszcze w zakrystii do nabycia Wigilijne Świece w ramach akcji Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zaś wolontariusze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają przed kościołem świece, kule i piramidki oraz gipsowe anioły w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Za tydzień dzieci i młodzież Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać świece Caritas w cenie 12 zł. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na wsparcie dla dzieci z ubogich rodzin min: wypoczynek wakacyjny, posiłki czy stypendia. Prosimy o wsparcie dla tego pięknego dzieła Caritas.

7. Dziękuję serdecznie panu Zbigniewowi Łazorczykowi za załadunek gruzu na przyczepy, a panu Władysławowi Palikot i panu Ryszardowi Sobczuk za wywiezienie. Bóg zapłać.

8. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.

9. Intencje mszalne.

10. Dzisiaj 8 grudnia przypada „Godzina Łaski” od 12.00 do 13.00. Matka Boża objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia powiedziała: Życzę sobie aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. W przedsionku są ulotki można sobie zabrać i poczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *