O G Ł O S Z E N I A – II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego – 19. IV. 2020 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Zachęcam do częstego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. We wtorek, 23 kwietnia, obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  3. W sobotę, 25 kwietnia, będziemy obchodzić święto Świętego Marka Ewangelisty. Jednocześnie jest to dzień modlitw o urodzaje.
  4. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie Tydzień Biblijny.
  5. Kościół jest otwarty od godz. 8.00, w każdym dniu tygodnia jest możliwość nawiedzenia kościoła i modlitwy prywatnej. W dni powszednie wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie o godz. 17.00 wraz z Koronką do Miłosierdzia Bożego, Aktem zawierzenia i Suplikacją. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30.
  6. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła:
  7. – rejon radnych Cholewiński – Żołyniak – bezimiennie – 60 zł, – rejon radnego Dardy – Anna i Mariusz Tarnowscy – 50 zł, – rejon radnego Dariusza Galanta – Małgorzata Ogórek – 240 zł za cały rok, bezimiennie – 120 zł dwie raty, – Regina Burawska – 20 zł. – rejon radnego Waldemara Ziarkiewicza – Grażyna i Jan Grela – 200 zł. Bóg zapłać.

Jeśli ktoś nie chce aby dziękować z imienia i nazwiska proszę w tytule przelewu napisać bezimiennie.

7. Bóg zapłać za ofiary na tace – 50 zł, 20 zł, 50 zł, 50 zł, 50 zł – bezimiennie, oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego 50 zł – bezimiennie.

8. Intencje mszalne…

9. W najbliższym czasie uruchomimy transmisję mszy św. z naszego kościoła. Link do transmisji będzie na głównej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *