O G Ł O S Z E N I A – II Niedziela Wielkiego Postu – 08. III. 2020 r.

 1. Dziś, w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Dzień Modlitw za Misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
 2. Dzisiaj Dzień Kobiet, wszystkim paniom i dziewczętom składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask od Boga i niech sama Najświętsza Maryja Panna będzie dla was wzorem ku świętości.
 3. W piątek, 13 marca, przypada 7 r. wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.
 4. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 15.15, a o godz. 16.30 dla wszystkich, a w niedzielę po sumie na Gorzkie Żale.
 5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w czwartek 26 marca a zakończą się w sobotę 28. Bardzo proszę już teraz zarezerwować sobie czas na rekolekcje parafialne, aby wsłuchując się w nauki rekolekcyjne lepiej przygotować się i przeżyć Święta Zmartwychwstania Pańskiego w gronie rodzinnym.
 6. Bóg zapłać za ofiarę na rozbudowę naszego kościoła: bezimiennie – 200 zł.
 7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę 80 zł. od sprzątających. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
 8. Za tydzień w niedzielę, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu będzie zbierało ofiary do puszki, akcji „Kilometry Dobra”, jej celem jest dofinansowanie adaptacji i remontów budynku Stowarzyszenia na ulicy Orlicz-Dreszera 10, do którego zostanie przeniesiony Warsztat Terapii Zajęciowej.
 9. W najbliższym czasie, nasi Radni odwiedzą Wasze domy, w ramach zbiórki ofiar na rozbudowę naszej świątyni. Moi Drodzy, proszę o życzliwe przyjęcie ich, ponieważ wypełniają służebną rolę względem naszej wspólnoty. Bardzo Was proszę, o modlitwę i pomoc w realizacji prac które będziemy kontynuować już po świętach wielkanocnych. Została już zamówiona stalowa konstrukcja na dach w części starej plebanii, oraz składam oferty w rożnych firmach na okna.
 10. W przedsionku jest nowy numer Tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.
 11. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *