O G Ł O S Z E N I A – II Niedziela Wielkiego Postu – 28. II. 2021 r.

  1. Dziś, w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Dzień Modlitw za Misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 15.15, a o godz. 16.30 dla wszystkich, a w niedzielę po sumie na Gorzkie Żale.
  3. W tym tygodniu przypada: – pierwszy czwartek miesiąca, po mszy św. o godz. 17.00 wystawienie NS i modlitwy za powołanych i o nowe powołania. – pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od godz. 8.30, od godz. 16.00 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. – I sobota miesiąca – po mszy św. o godz. 17.00 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu S Maryi. – I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Ż Różańca po mszy św. o godz. 12.00.
  4. Bóg zapłać za ofiarę na rozbudowę naszego kościoła wpłata na konto – Ryszard Książek 1000 – zł.
  5. Bóg zapłać za pracę przy kościele panom Mateuszowi i Władysławowi Palikot.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę 60 zł. od sprzątających. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  7. W najbliższym czasie, nasi Radni odwiedzą Wasze domy, w ramach zbiórki ofiar na rozbudowę naszej świątyni. Moi Drodzy, proszę o życzliwe przyjęcie ich, ponieważ wypełniają służebną rolę względem naszej wspólnoty. Bardzo Was proszę, o modlitwę i pomoc w realizacji prac które będziemy kontynuować. W tej chwili są prowadzone prace na nowej części kościoła jest wykonywana konstrukcja pod sufit, od poniedziałku powinny być kładzione tynki w tej części kościoła, a jak się ociepli i będą odpowiednie warunki ku temu to rozpoczniemy docieplenie ścian kościoła.
  8. W przedsionku jest nowy numer Tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.
  9. Intencje mszalne.
  10. W minionym tygodniu przeszli do wieczności: Czesław Wróbel i Janusz Sierszyński. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *