O G Ł O S Z E N I A – II Niedziela Zwykła – 17. I. 2021 r.

 1. Dzisiaj II niedziela zwykła w roku liturgicznym. Po mszy św. o godz. 10.00 „małe śpiewanie” kolędowanie przy żłóbku Jezusowi.
 2. Od poniedziałku, 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.
 3. We wtorek przypada dzień imienin bp Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego.
 4. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka – życzymy wszystkim babciom i dziadkom zdrowia, szacunku i miłości ze strony wnuków, a zmarłych polecajmy w modlitwie prosząc dla nich o niebo.
 5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
 6. Ofiary na pokrycie kosztów przebudowy naszego kościoła: – wpłata na konto – 20 zł, ofiary tacowe z drugiej niedzieli miesiąca – 3119 zł.
 7. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 80 zł, proszę o tę posługę w następną sobotę.
 8. W poniedziałek zakończyła się wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Dzisiaj jest okazja, by jeszcze raz wyrazić serdeczne Bóg zapłać i podziękować za gościnę w Waszych domach, oraz za spotkania z wami także w warunkach polowych, niestety mamy taką sytuację. Dziękuję za rozmowę i wspólną modlitwę. Osobom chorym, cierpiącym dziękuję za ofiarowanie swojego krzyża Panu Bogu w istotnych sprawach naszej Wspólnoty Parafialnej. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary z racji kolędy i na rozbudowę naszego kościoła w wysokości 11410 zł. Dodatkowo do kasy parafialnej trafia kwota 5870 zł. Bóg zapłać.
 9. Jeśli ktoś chciałby jeszcze otrzymać błogosławieństwo domu i rodziny, zapraszam do ustalenia dogodnego terminu.
 10. W przedsionku są nowe numery tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.
 11. Intencje mszalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *