O G Ł O S Z E N I A – II Niedziela Zwykła – 19. I. 2020 r.

 1. Dzisiaj II niedziela zwykła w roku liturgicznym, dzień imienin bp Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego. Po mszy św. o godz. 10.00 „małe śpiewanie” kolędowanie przy żłóbku Jezusowi.
 2. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka – życzymy wszystkim babciom i dziadkom zdrowia, szacunku i miłości ze strony wnuków, a zmarłych polecajmy w modlitwie prosząc dla nich o niebo.
 3. W sobotę, 25 stycznia – kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
 4. W niedzielę, 26 stycznia – Dzień Dialogu z Islamem w Kościele katolickim w Polsce, a także Światowy Dzień Trędowatych. Módlmy się też, aby nie dochodziło na świecie do wojen na tle religijnym.
 5. Za tydzień w niedzielę przed mszą św. o godz. 10.00 i po niej będzie śpiewał kolędy Chór ziemi zamojskiej Contra pod dyrekcją p. Katarzyny Wasilewskiej.
 6. W dniach 14-16 lutego w Tomaszowie Lubelskim przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej odbędą się rekolekcje powołaniowe dla chłopców.
 7. Proszę mieszkańców z Jarosławca Reformy o przejęcie kolejki ze sprzątaniem, zeszyt i klucze są w zakrystii.
 8. Jeśli ktoś by potrzebował w zakrystii są do nabycia gromnice.
 9. W przedsionku są nowe numery tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.
 10. Dziękuję Wójtowi Gminy Sitno panu Krzysztofowi Seń za tłuczeń jego nawiezienie i rozplantowanie przy cmentarzu i wyrównanie wjazdu przed kościołem. Bóg zapłać.
 11. Intencje mszalne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *