O G Ł O S Z E N I A – III Niedziela Wielkanocna – 18. IV. 2020 r.

  1. Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, a zarazem Niedziela rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Ten czas przypomina nam, o tym by zwrócić uwagę na Pismo Święte, najważniejszą księgę dla całego Kościoła i dla każdego z nas tu obecnych. Zawiera ono bowiem objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Nie może też nikomu zabraknąć czasu na jej czytanie.
  2. W piątek, 23 kwietnia, będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Za tydzień w niedzielę Dobrego Pasterza będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę od sprzątających 60 zł. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  5. Ofiary na rozbudowę naszej świątyni: – Jarosławiec przy DK – rejon radnych – p. Cholewiński – Żołyniak – 2090 zł, – Jarosławiec Osiedle – rejon radnego – p. Kasprzyka – 1850 zł, bezimiennie – 150 zł, 200 zł, wpłata na konto – 20 zł, Taca z ostatniej niedzieli na ten cel – 2597,70 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Serdecznie dziękuję panom za pracę przy kościele: Władysław Palikot, Eugeniusz Grela, Krzysztof Pieczykolan, Stanisław Ponachajba.
  7. W przedsionku jest nowy numer tygodnika Niedziela z dodatkiem zamojskim, zachęcam do lektury.
  8. Intencje mszalne.
  9. W minionym tygodniu przeszedł do wieczności – Dariusz Sobczuk – polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *