O G Ł O S Z E N I A – III Niedziela Wielkanocy – 26. IV. 2020 r.

 1. Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, a zarazem Niedziela rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Ten czas przypomina nam, o tym by zwrócić uwagę na Pismo Święte, najważniejszą księgę dla całego Kościoła i dla każdego z nas. Zawiera ono bowiem objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Nie może też nikomu zabraknąć czasu na jej czytanie.
 2. W środę, 29 kwietnia, przypada święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
 3. W czwartek, 30 kwietnia, dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.
 4. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj. W tym czasie wielbić będziemy Boga przez pośrednictwo Matki Najświętszej śpiewem Litanii Loretańskiej – nabożeństwa majowe będą odprawiane o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do śpiewu litanii w domach w gronie rodzinnym.
 5. W sobotę, 2 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski oraz Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja przeniesione z Niedzieli. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej.
 6. W tym tygodniu przypada: – I piątek miesiąca – nie ma wyjazdu do chorych tylko na indywidualne zgłoszenia. – I sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i całego świata po mszy św. o godz. 12.00.
 7. – I niedziela miesiąca – Intencja ewangelizacyjna: Módlmy się, aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogim, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.
 8. Za tydzień w niedzielę Dobrego Pasterza będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
 9. Kościół jest otwarty od godz. 8.00, w każdym dniu tygodnia jest możliwość nawiedzenia kościoła i modlitwy prywatnej. W dni powszednie wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie o godz. 17.00 wraz z Koronką do Miłosierdzia Bożego, Aktem zawierzenia i Suplikacją. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30.
 10. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę od sprzątających 50 zł. Proszę o tę posługę w piątek.
 11. Ofiary na rozbudowę naszej świątyni:
 • bezimiennie – 100 zł,
 • Koło Różańcowe św. Antoniego – 150 zł,
 • Łukasz Świercz – 100 zł,
 • Józef Karwat – 200 zł,
 • Agnieszka i Jerzy Kuropatwa – 120 zł dwie raty,
 • z Nowego Osiedla – bezimiennie – 300 zł i 170 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Ofiara na tace bezimiennie – 30 zł

12. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *