O G Ł O S Z E N I A – IV Niedziela Wielkanocy – 3. V. 2020 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania i za powołanych do kapłaństwa i służby zakonnej.
  3. W piątek, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać 30 – lecie ustanowienia naszej Parafii, będziemy Bogu dziękować za ten czas naszej wspólnoty i za ten Dom Boży w którym możemy się spotykać na modlitwie do Boga.
  5. Przeżywamy miesiąc maj przez pośrednictwo Matki Bożej śpiewem Litanii Loretańskiej – nabożeństwa majowe będą odprawiane o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do śpiewu litanii w domach w gronie rodzinnym.
  6. Ze względu na panującą sytuację nie będzie tradycyjnego poświęcenia pół. W ciągu najbliższych dni będą odprawione msze św. o urodzaje dla poszczególnych części naszej Parafii.
  7. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni i za kwiaty do kościoła. Bardzo proszę o tę posługę w najbliższą sobotę.
  8. Ofiary na przebudowę naszego Kościoła: – Wiesław Flak – 120 zł (2 raty), Barbara i Sławiomir Brzozowscy – 240 zł (4 raty), bezimiennie – 120 zł (2 raty), Juliusz Zając – 60 zł. Ofiary na tacę 50 zł, 50 zł, 60 zł
  9. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *