O G Ł O S Z E N I A – Niedziela Chrztu Pańskiego – 13. I. 2020 r.

  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii Kościoła, chociaż zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać do 2 lutego.
  2. W piątek, 17 stycznia, Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.
  3. Od soboty, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.
  4. W latach ubiegłych w naszym kościele odbywało się tzw. „Małe śpiewanie Jezusowi”. Zapraszam więc na przyszłą niedzielę małych artystów, po mszy św. o godz. 10.00.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę od sprzątających …… zł. Bardzo proszę o tę posługę w sobotę.
  6. Bóg zapłać za ofiary na rozbudowę naszego kościoła: bezimiennie – 50 zł, koło Różańcowe pw. św. Klary – 80 zł.
  7. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Od nowego roku jest po 6 zł. Zachęcam do lektury.
  8. Wczoraj zakończyła się wizyta duszpasterska Parafian, zwana kolędą. Dziś jest więc okazja, by jeszcze raz wyrazić serdeczne Bóg zapłać i podziękować za gościnę w Waszych Domach. Bardzo serdecznie dziękuję tym Parafianom, którzy przed kapłanem otwarli drzwi swojego domu. Dziękuję za wspólną rodzinną modlitwę. Osobom chorym, cierpiącym dziękuję za ofiarowanie swojego krzyża Panu Bogu w istotnych sprawach naszej Wspólnoty Parafialnej. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary z racji kolędy na rozbudowę naszego kościoła w wysokości 6 705 zł. Dodatkowo do kasy parafialnej trafia 6 027 zł. Bóg zapłać.
  9. Jeśli ktoś był nieobecny kiedy odbywała się wizyta duszpasterska, a chciałby otrzymać błogosławieństwo domu i rodziny, zapraszam do zakrystii w celu ustalenia dogodnego terminu.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *