O G Ł O S Z E N I A – Parafialny Odpust – 13. VI. 2021

  1. Dzisiaj przeżywamy na mszy św. o godz. 12.00 Odpust ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Słowo Boże na wszystkich mszach św. wygłosi ks. Krzysztof Surowaniec ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa w Łabuniach.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, oraz kwiaty do ołtarza i ofiarę 50 zł. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  3. Serdecznie dziękuję ks. Krzysztofowi Surowaniec ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa w Łabuniach za głoszone do nas na wszystkich mszach świętych Słowo Boże, wszystkim kapłanom przybyłym na nasz Odpust Parafialny. Dziękuję wam moi drodzy Parafianie i Goście za waszą obecność modlitewną, pocztu sztandarowemu, naszym strażakom, ludziom dobrego serca za owoce, warzywa i ciasta na stół odpustowy, paniom w kuchni za przygotowanie posiłku na plebanii, obsłudze liturgicznej ołtarza, naszemu organiście Michałowi, panu kościelnemu Tomaszowi, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca p. Wandy Wolanin za ofiarowanie flag do kościoła, wszystkim za wszelką pomoc, życzliwość modlitwę i upiększenie naszej uroczystości odpustowej, jeszcze raz za wszelkie dobro okazane z serca dziękuję.
  4. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – rejon radnego p. Kołodziejczuk – 780 zł, – rejon radnego p. Góry – 1130 zł, – rejon radnego p. Turczyna – 570 zł, wpłata na konto – Dorota Lisowska – 60 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Kochani dzięki waszej ofiarności nasza świątynia pięknieje niech w stokroć Bóg wam za to wynagrodzi.
  5. W przedsionku znajduje się prasa katolicka tygodnik Niedziela z dodatkiem zamojskim – zachęcam do lektury.
  6. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *