O G Ł O S Z E N I A – Parafialny Odpust – 21. VI. 2020

  1. Dzisiaj przeżywamy na mszy św. o godz. 12.00 Odpust ku czci Najświętszego Serca Jezusowego i Rocznicę I Komunii św. Słowo Boże na wszystkich mszach św. wygłosi Ojciec Jerzy Czapla ze zgromadzenia Ojców Redemptorystów.
  2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty Parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Pamiętajmy też o zmarłych ojcach.
  3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy.
  4. W piątek, 26 VI przypada Adoracja i modlitwy w intencji Diecezji.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, oraz kwiaty do ołtarza. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  6. Serdecznie dziękuję Ojcu Jerzemu Czapli ze zgromadzenia Ojców Redemptorystów za głoszone do nas na wszystkich mszach świętych Słowo Boże, ks. Czesławowi za wspólną modlitwę, wszystkim kapłanom przybyłym na nasz Odpust Parafialny. Dziękuję wam moi drodzy Parafianie i Goście za waszą obecność modlitewną, szczególnie dzieciom Komunii Rocznicowej ich rodzicom, pocztu sztandarowemu, naszym strażakom, ludziom dobrego serca za wiktuały na stół odpustowy, paniom w kuchni za przygotowanie posiłku na plebanii, obsłudze liturgicznej ołtarza, naszemu organiście Michałowi, wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i upiększenie naszej uroczystości odpustowej, jeszcze raz za wszelkie dobro okazane z serca dziękuję.
  7. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – rejon radnego pana Juś – Jarosławiec za torem – 550 zł, – rejon radnego pana Kasprzyk – Jarosławiec Nowe Osiedle – 2040 zł, – Regina Burawska – 20 zł, – Jadwiga i Czesław Wróbel – 240 zł cztery raty, – Dariusz i Genowefa Toczek, oraz Katarzyna i Robert Długosz – 120 zł, Wiesław Brzozowski – 300 zł za cały rok, – bezimiennie – 200 zł, bezimiennie – 100 zł. Bóg zapłać za te ofiary niech w stokroć Bóg wam wynagrodzi.
  8. Serdecznie dziękuję za pracę przy kościele panom: Zbigniewowi Łazorczykowi za pracę koparką, Tomaszowi Piotras i Władysławowi Palikot, Markowi Szajnodze, Stanisławowi Ponahajba, Henrykowi Maksymowiczowi za wywóz ziemi i gruzu, bezimiennie za udostępnienie przyczep, pani Wandzie Wolanin za oddelegowanie pracownika do pracy przy porządkach, Maciejowi Michel za pracę na budowie, bezimiennie za pomoc w wyburzaniu i wszystkim którzy poświęcają swój czas i siły. Serdecznie dziękuje bezimiennie za pracę małym ładowaczem, wywożenie i załadunek gruzu ze środka budynku. Bóg zapłać panu Władysławowi Palikot za wykoszenie trawy na cmentarzu a Krystianowi Nowosad za jej uprzątnięcie.
  9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka tygodnik Niedziela z dodatkiem zamojskim, oraz dwumiesięcznik „Miłujcie się” – zachęcam do lektury.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *