O G Ł O S Z E N I A – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – 13. IV. 2020 r.

  1. Przeżywamy drugi dzień paschalnej radości, która rozpoczyna – oktawę Wielkanocy jako przedłużenie świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
  2. Za tydzień, Niedziela Bożego Miłosierdzia. Od wtorku każdego dnia przez cały tydzień o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  3. Z całego serca dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Wszystkim za wszelką pomoc za wspólną modlitwę i łączenie się duchowe w czasie Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek ulicami naszej Parafii oraz za świadectwo swojej wiary wobec swoich najbliższych i sąsiadów w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego z serca Wam wszystkim dziękuję. Bóg zapłać za użyczenie samochodu. Niech nikt z was nie czuje się pominięty.
  4. Ofiara – 200 zł na kwiaty od Róży różańcowej św. s. Faustyny. Jeszcze ras serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za ofiary do Grobu Pańskiego, dzięki waszemu wsparciu mamy taki piękny Grób i Ciemnicę. Bóg zapłać. Dziękuję też za posprzątanie kościoła w Wielki Czwartek i ofiarę – 100zł.
  5. Ofiara na rozbudowę kościoła: – rejon p. Ziarkiewicza – bezimiennie – 60 zł, oraz 100 zł, – rejon p. Kasprzyka – Cieślak – 50 zł, – rejon p. Tymosza – bezimiennie – 60 zł, – rejon p. Galanta – bezimiennie – 300 zł za cały rok, – rejon p. Karwata – bezimiennie – 100 zł,
    – rejon p. Kani – bezimiennie – 100 zł. Bóg zapłać. Ofiara na tacę – 50 zł, 20 zł i 100 zł – bezimiennie. Bóg zapłać.
  6. Intencje mszalne…
  7. Życzę raz jeszcze radosnego przeżywania tego czasu okresu Wielkanocnego. Niech we wszystkim towarzyszy nam Boże błogosławieństwo, a nad nami niech czuwa Boża Opatrzność, a Najświętsza Maryja Panna osłania nas swoim płaszczem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *