O G Ł O S Z E N I A – Święto św. Szczepana – 26. XII. 2019 r.

  1. Dziś – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Poświęcenie owsa po każdej Mszy św.
  2. Jutro Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. wraz z poświęceniem wina i podawaniem wiernym o godz. 8.00 i 17.00. Także jutro o godz.15.30 spotkanie opłatkowe dla ministrantów, lektorów na plebanii. Po mszy św. o godz. 17.00 spotkanie opłatkowe z AK.
  3. W najbliższą niedzielę, Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie przed świętami naszej świątyni i za ofiarę od sprzątających 100 zł. Proszę o tę posługę w sobotę.
  5. Dziękuje serdecznie panu Andrzejowi Juszczakowi i panu Waldemarowi Ziarkiewicz za zabezpieczenie okien przed śniegiem.
  6. Przypominam o zgłaszaniu kandydatów na radnych parafialnych.
  7. Od soboty rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska, odwiedzając z modlitwą i błogosławieństwem Wasze domy i rodziny. Dobrze, by było żeby wszyscy domownicy byli obecni. Ofiary składane z racji wizyty bardzo proszę jasno określić – tzn. co jest na rozbudowę kościoła, a co na tzw. kolędę. Bardzo proszę abyście wychodzili chociaż przed dom, abym wiedział, że dana rodzina oczekuje na księdza. Jeśli ktoś nie może ze względów zdrowotnych lub niepełnosprawności, proszę przekazać to sąsiadowi, wtedy będę śmiało wchodził. Proszę też pochować swoich milusińskich szczególnie psy. W miarę możliwości ks. Czesław będzie pomagał w wizycie duszpasterskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *