O G Ł O S Z E N I A – VI Niedziela Wielkanocy – 17. V. 2020 r.

  1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna w roku liturgicznym.
  2. Przeżywamy miesiąc maj przez pośrednictwo Matki Bożej śpiewem Litanii Loretańskiej – nabożeństwa majowe są odprawiane o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do śpiewu litanii w domach w gronie rodzinnym. Przypominam że kościół jest w dni powszednie otwarty od godz. 8.00, a o godz. 17.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Akt zawierzenia i Suplikacja. Zachęcam do nawiedzania świątynni na modlitwę prywatną czy wspólnotową. Godzina mszy św. i nabożeństwa majowego może się zmienić ze względu na rozpoczęcie prac przebudowy kościoła. Proszę śledzić wypisane na stronie parafialnej intencje mszy św.
  3. Bardzo proszę o przychodzenie do sprzątania kościoła. W przyszłą sobotę zapraszam po mszy św.
  4. Ofiary na przebudowę naszego Kościoła: – bezimiennie – 50 zł, – Cisak Bożena i Tadeusz 300 zł, – Regina Burawska – 20 zł, – rejon radnego p. Janiszek – Osiedle Bloki – 1140 zł,– rejon radnego panów Cholewiński – Żołyniak – Jarosławiec przy szosie – 1330 zł, – rejon radnego p. Tymosza – Łabuńki II – 560 zł, 60 zł na tacę.
  5. W przedsionku znajduje się nowy numer Niedzieli z dodatkiem Zamojskim. Zachęcam do lektury.
  6. Przypominam o segregacji śmieci na cmentarzu. Nie wrzucamy szkła do kontenerów tylko do murowanego boksu bez wkładów i bez plastiku. Najlepszym rozwiązaniem jest co przyniosłeś to zabierz ze sobą.
  7. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *