O G Ł O S Z E N I A – VI Niedziela Zwykła – 16. II. 2020 r.

  1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Ofiary składane na tace są przeznaczone na potrzeby WSD naszej Diecezji. Bóg zapłać.
  2. W środę po mszy św. spotkanie formacyjno-modlitewne z Akcją Katolicką.
  3. W sobotę 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  4. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – rozpocznie się 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarnijmy wszystkich dotkniętych nałogiem alkoholizmu oraz ich rodziny.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni, oraz kwiaty do ołtarza. Proszę o tę posługę w następną sobotę. Kolejka ze sprzątaniem przechodzi na Nowe Osiedle.
  6. W przedsionku są nowe numery Niedzieli. Zachęcam do lektury.
  7. 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Warszawie na Placu Piłsudskiego odbędzie się Msza Święta beatyfikacyjna Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu (miejscówkę) na to wydarzenie powinien zgłosić się do proboszcza parafii, w której mieszka. Zapisy do 10 marca.
  8. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” serdecznie dziękuje za ofiary zebrane do puszki w zeszłą niedzielę w wysokości 1 423,39 zł.
  9. Intencje mszalne.
  10. W minionym tygodniu przeszła do wieczności Franciszka Twardowska z Nowego Osiedla. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *