O G Ł O S Z E N I A – Wszystkich Świętych – 1 XI. 2021 r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. o godz. 8.00, 10.00 o godz. 11.30 różaniec za zmarłych a o 12.00 msza św, a po mszy św. modlitwy stacyjne i poświęcenie grobów.
  2. We wtorek, 2 listopada, będziemy przeżywać wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. będą sprawowane w kościele o godz.: 7.00, 10.00 i 17.00.
  3. W listopadzie: można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić: Ojcze nasz…, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach, które poleca Ojciec Święty.
  4. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – modlitwy o nowe powołania i za powołanych do służby kapłańskiej i zakonnej. – I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godziny 8.30, a od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  5. – I sobota miesiąca – po mszy św. o godz. 17.00 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. – Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Od 2 listopada, zapraszam do modlitwy wypominkowej za zmarłych. Będziemy modlić się na Różańcu przez cały tydzień o godz. 16.30 poszczególnymi rejonami naszej parafii, aby można było objąć modlitwą nie tylko bliskich zmarłych z rodziny, ale także naszych sąsiadów, znajomych. Natomiast w sobotę zamiast wypominek, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych polecanych w ciągu całego tygodnia.
  8. Dziękuję serdecznie panu Jerzemu Parol za prowadzenie śpiewów i grę na organach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *