O G Ł O S Z E N I A – XI Niedziela Zwykła – 6. VI. 2021 r.

  1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Trwają nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W ciągu tygodnia po mszy św. wieczorowej, a w niedziele po sumie.
  3. W czwartek przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała – zapraszam wszystkich, by raz jeszcze podziękować Panu Bogu za dar eucharystycznej obecności na Mszy św. o godz. 18.00, następnie procesja do czterech ołtarzy przed kościołem. Proszę też by grupy znajdujące się przy parafii (kółka różańcowe, Akcja Katolicka, ministranci, czciciele nocnej adoracji) przygotowały ołtarze na zakończenie Oktawy, przed kościołem. Na procesję zapraszam dzieci do sypania kwiatów. Zapraszam strażaków do niesienia chorągwi, kobiety do feretronów, ministrantów do służby ołtarza.
  4. W piątek 11 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego msze św. w kościele o godz. 8.00 i na cmentarzu o godz. 17.30 różaniec w intencji zmarłych spoczywających na cmentarzu i msza św o godz. 18.00.
  5. W sobotę, 12 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
  6. Za tydzień 13 czerwca, w naszej parafii Odpust ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Msza św. Odpustowa o godz. 12.00. Jest to też druga niedziela miesiąca tradycyjnie ofiary składane na tace są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszego kościoła.
  7. Pragnę jeszcze raz wszystkim podziękować za piękne zaangażowanie się w procesję Bożego Ciała: rodzinom przygotowującym ołtarze, dzieciom sypiącym kwiatki i ich rodzicom, pani Elżbiecie naszej Katechetce, strażakom, paniom niosącym feretrony, małym dzieciom które trzymały wstążki z feletronów, tak licznym młodym rodzinom, i starszym, ministrantom, panu kościelnemu, Michałowi naszemu organiście, policji z zamojskiej drogówki i wszystkim zaangażowanym w modlitwę i upiększenie naszej procesji, niech nikt nie czuje się pominięty, widok naprawdę był wzruszający. Bóg zapłać.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w środę i w sobotę, oraz ofiarę 200 zł i 120 zł i kwiaty. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  9. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła – bezimiennie – 50 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł, rodzice dzieci Komunii Rocznicowej 300 zł.
  10. Zapowiedzi przedślubne:

Adrian Paweł Ozga, kawaler z par. w Oleszycach i

Beata Maria Rząd, panna z par. tut. – zapowiedź II

11. W przedsionku, na stoliku znajduje się prasa katolicka: tygodnik Niedziela z dodatkiem Zamojskim.

12. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *