O G Ł O S Z E N I A – XIII Niedziela Zwykła – 27. VI. 2021

 1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. We wtorek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 3. W piątek, 2 lipca, uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie, ks. dziekan serdecznie zaprasza. W czwartek 1 lipca o godz. 21.00 – apel Jasnogórski, potem procesja różańcowa i Pasterka Maryjna.
 4. W sobotę, 3 lipca obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła.
 5. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – po mszy św. wystawienie NS i modlitwy o powołania i za powołanych. – I piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 8.30, od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. – I sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. – I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 12.00.
 6. Za tydzień w niedzielę taca na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 7. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Przypominam o odpowiednim stroju, aby uszanować miejsca święte.
 8. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół i ofiarę 90 zł. a państwu młodym za kwiaty. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.
 9. 9 – 10 lipca w naszej parafii wizytacja kanoniczna przeprowadzona przez ks. Bp. Mariana Rojka, a w sobotę 10 lipca ks. Bp. udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Bliższe szczegóły wizytacji i spotkań podam w następną niedzielę.
 10. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – Róża Różańcowa św. Magdaleny – 340 zł, – Hanna Michel – 500 zł, – rejon radnego p. Galanta – Nowe Osiedle – 3370, – rejon radnego p. Juś – Jarosławiec za torem – 980 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
 11. W przedsionku, na stoliku znajduje się prasa katolicka tygodnik Niedziela z dodatkiem zamojskim – zachęcam do lektury.
 12. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *