O G Ł O S Z E N I A – XIII Niedziela Zwykła – 28. VI. 2020

 1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 19.00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 3. W czwartek, 2 lipca, uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie, ks. dziekan serdecznie zaprasza. W środę 1 lipca o godz. 21.00 – apel Jasnogórski, potem procesja różańcowa i Pasterka Maryjna.
 4. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – po mszy św. wystawienie NS i modlitwy o powołania i za powołanych. – I piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 8.30, od godz. 18.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. – I sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. – I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 12.00.
 5. Za tydzień w niedzielę taca na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 6. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Przypominam o odpowiednim stroju, aby uszanować miejsca święte.
 7. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół, oraz kwiaty i ofiarę 140 zł. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.
 8. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – bezimiennie – 500 zł, – bezimiennie – 100 zł, – Wanda Niedźwiedź – 120 zł dwie raty, – Ryszard i Barbara Tor – 240 zł cztery raty, – Monika i Andrzej Szwanc – 100 zł dwie raty, – rejon radnego p. Zygmunta, rata II – Mocówka – 500 zł i Łabuńki Drugie – 310 zł, – rejon radnego p. Maksymowicza, rata II – Stabrów Górny – 660 zł.
 9. Bóg zapłać za pracę przy kościele: Henrykowi Maksymowiczowi, Władysławowi Palikot, Stanisławowi Ponachajbie, Zdzisławowi Malowanemu, Maciejowi Michel, Dariuszowi Sobczuk.
 10. W przedsionku, na stoliku znajduje się prasa katolicka: Niedziela z dodatkiem zamojskim – zachęcam do lektury.
 11. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *