O G Ł O S Z E N I A – XIV Niedziela Zwykła – 4. VII. 2021

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic po mszy św. o godz. 12.00. Dzisiejsze ofiary składane na tace są przeznaczone na WSD naszej Diecezji.
  2. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Przypominam o odpowiednim stroju, aby uszanować miejsca święte.
  3. W piątek 9 lipca, o godz. 15.00 rozpocznie się wizytacja naszej parafii przez ks. Bpa Mariana Rojka. O godz. 17.30 zapraszam wszystkich parafian na cmentarz na modlitwę z ks. Biskupem za naszych bliskich zmarłych spoczywających na cmentarzu. O godz. 18.00 będzie liturgiczne rozpoczęcie wizytacji naszej parafii. Zapraszam wszystkich na mszę św., szczególnie wszystkie grupy i ruchy znajdujące się przy naszej parafii, Róże Różańcowe, Akcję Katolicką, Szkolne Koło Caritas, ministrantów, lektorów, Czcicieli Adoracji Nocnej Najświętszego Serca Pan Jezusa, Strażaków, Koła Gospodyń Wiejskich.
  4. Spotkania z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek i czwartek o godz. 16.00. W czwartek zapraszam młodzież do posprzątania kościoła i wokół kościoła na godz. 10.00. Spowiedź dla rodziny, światków bierzmowania i młodzieży do bierzmowania od godz. 16.00.
  5. Jeśli ktoś potrzebuje gruz proszę o kontakt.
  6. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół i ofiarę 60 zł, oraz za kwiaty. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę po bierzmowaniu.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Kwiatkowski Wojciech, kawaler z par. tut. i Pilipczuk Natalia, panna z par. MB Szkapleżnej i św. Dominika w Łabuniach – zapowiedź II.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na rozbudowę naszego kościoła: – rejon radnego pana Maksymowicza – Stabrów Górny – 820 zł, – rejon radnego p. Pasiecznego – Stabrów Górny – 860 zł, – bezimiennie – 50 zł, 100 zł, 300 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  9. W przedsionku, na stoliku znajduje się prasa katolicka: Niedziela z dodatkiem zamojskim – zachęcam do lektury.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *