O G Ł O S Z E N I A – XIX Niedziela Zwykła – 8. VIII. 2021 r.

 1. Dzisiaj jest XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Dzisiejsze ofiary składane na tace są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszego kościoła. Bóg zapłać za te ofiary.
 2. W sobotę, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitwy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.
 3. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Tradycyjnie podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
 4. W dniach 17-19 sierpnia br. w Górecku Kościelnym odbędzie się 11. Spotkanie Młodzieży Exodus Młodych. Szczegóły na stronie exodusmlodych.pl
 5. W naszej parafii msza św. w intencji rolników będzie sprawowana w niedzielę 6 września o godz. 12.00. Proszę o przygotowanie wieńców.
 6. Ofiary na przebudowę naszego kościoła:
 7. – bezimiennie – 50, 100 zł, 100 zł, 100 zł – Róża Różańcowa św. Klary – 87 zł.
 8. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół oraz ofiarę 100 zł. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę. A państwu młodym dziękuję za ofiarowanie kwiatów do kościoła.
 9. Bóg zapłać pani Wandzie Wolanin za uporządkowanie krzewów przy kościele.
 10. Zapowiedzi przedślubne: Łój Andrzej z par. tut. i Chołota Anna z par. w Gorajcu – Zapowiedź II.
 11. Duszpasterstwo Trzeźwościowe organizuje pieszą pielgrzymkę która wyruszy z Zamościa ze Szpitala Jana Pawła II do Krasnobrodu. Szczegóły na plakacie.
 12. Pod chórem na stoliku znajduje się Tygodnik Niedziela. Zachęcam do lektury.
 13. Intencje mszalne.
 14. Módlmy się w za przebywających na wakacjach i urlopach, a zwłaszcza za rolników, o dobrą pogodę na czas zbiorów, oraz za ofiarodawców i wszystkich którzy wspierają materialnie i modlitewnie przebudowę naszego kościoła. Pod Twoją obronę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *