O G Ł O S Z E N I A – XV Niedziela Zwykła – 11. VII. 2021

  1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca tradycyjnie ofiary składane na tace są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszej świątyni. Bóg zapłać za te ofiary.
  2. Trwają wakacje, dla jednych jest to czas odpoczynku i urlopów, dla rolników czas intensywnej pracy. Módlmy się o odpowiednią pogodę na czas pracy i zbiorów oraz o zachowanie od niebezpieczeństw.
  3. W piątek, 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel. W sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XV Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. W Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.
  4. Bóg zapłać młodzieży sprzątającej nasz kościół i pannie młodej z wczorajszego ślubu za umycie okien, dziękuję także wczorajszym sprzątającym i ofiarę 150 zł. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.
  5. Wczoraj zakończyła się wizytacja kanoniczna ks. Biskupa serdecznie dziękuję wszystkim którzy się włączyli we wspólne spotkanie modlitewne z ks. Biskupem na cmentarzu czy tu w kościele, Różom Różańcowym, Akcji Katolickiej, Czcicielom Adoracji Nocnej Najświętszego Serca Pan Jezusa, ministrantom, Strażakom, Kołom Gospodyń Wiejskich, Szkolnemu Kołu Caritas to podziękowanie składam na ręce Pani Eli naszej Katechetki, Bóg zapłać za pracę z młodzieżą. Serdecznie dziękuję wszystkim którzy się włączyli w przygotowanie wizytacji za dekorację, paniom za przygotowanie posiłków na plebanii za wiktuały, owoce, ciasta panu Wiesławowi Flak za posługę w kościele, naszemu organiście Michałowi za grę na bierzmowaniu. Bóg zapłać za wszelkie wasze dobro.
  6. Dziękuję za ofiarę na rozbudowę naszego kościoła: – rejon radnego pana Greli – Jarosławiec Górny – 530 zł, – Róża Różańcowa św. Klary – 190 zł, – ks. Bp Marian Rojek – 1000 zł, – rodzice młodzieży bierzmowanej – kwotę podam w przyszłą niedzielę po opłaceniu pamiątek.
  7. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: Niedziela z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
  8. Exodus Młodych 17- 19 sierpnia szczegóły na stronie exodusmlodych.pl
  9. Intencje mszalne.
  10. W tym tygodniu przeszedł do wieczności Alfred Chrzan msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 14.00. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *