O G Ł O S Z E N I A – XV Niedziela Zwykła – 12. VII. 2020

  1. Dzisiaj XV niedziela zwykła. Trwają wakacje, dla jednych jest to czas odpoczynku i urlopów, dla rolników czas intensywnej pracy. Módlmy się o odpowiednią pogodę na czas pracy i zbiorów oraz o zachowanie od niebezpieczeństw.
  2. W czwartek, 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel. W sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XIV Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. W Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.
  3. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół oraz za kwiaty i ofiarę 40 zł. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę. Kolejka przechodzi na Jarosławiec Stara Wieś.
  4. Bóg zapłać za ofiarę na rozbudowę naszego kościoła: – rejon radnego pana Góry – Łabuńki Drugie – 990 zł, – rejon radnego pana Dardy – Jarosławiec Reforma – 400 zł, – rejon radnej pani Malowanej -Jarosławiec Górny I i II rata 1580 zł, – Robert i Ewa Gontarz – 200 zł, – Wojtko Ryszard i Krystyna – 120 zł,- bezimiennie – 50 zł, 50 zł, 100 zł.

Bóg zapłać panom: Wiesławowi Flak i Maciejowi Michel za pracę przy kościele. Serdeczne dziękuję firmie „Zakład instalacji sanitarnych Co i Gaz Ryszard Książek i Szczepan Książek” za przeprowadzenie całej biurokracji i przeniesienie licznika gazowego, oraz pokrycie wszystkich kosztów związanych z tą operacją – około 5 tyś zł. Bóg zapłać za ten dar.

5. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: Niedziela z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.

6. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *