O G Ł O S Z E N I A – XVII Niedziela Zwykła – 27. VII. 2020

  1. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa patrona kierowców. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  2. W sobotę, rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, czas modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji.
  3. W niedzielę, 2 sierpnia wyrusza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W naszych modlitwach pamiętajmy o pątnikach.
  4. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 10.00 I Komunia święta. Dlatego proszę, aby kościół udostępnić dla dzieci komunijnych rodzeństwa i rodziców.
  5. W tym tygodniu przypada:

– I sobota miesiąca – po mszy św. modlitwy Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

– I niedziela miesiąca, po sumie, wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka adoracja i zmiana Tajemnic Różańcowych.

6. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: rejon radnego pana Ryszczuka – Jarosławiec Górny – 770 zł, wpłata na konto – Mariann Winniczuk – 250 zł, bezimiennie – 120 zł, 100, zł, 100 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

7. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół za kwiaty i ofiarę 80 zł. W przyszłym tygodniu przed niedzielą sprzątają rodzice dzieci Pierwszokomunijnych.

8. Dziękuję serdecznie panu Władysławowi Palikot za wykoszenie trawy na cmentarzu i jej uprzątnięcie.

9. W przedsionku, na stoliku znajduje się Tygodnik Niedziela. Zachęcam do lektury.

10. Zapowiedzi przedślubne: Szymon Kopiec, kawaler z par. Ulhówek, Ewelina Ryszczuk panna z par. tut. – Zapowiedź II. Sylwester Siwacki, kawaler par. tut, i Małgorzata Grosman, panna z par. Stary Zamość – Zapowiedź I.

11. Intencje mszalne.

12. Módlmy się za przebywających na wakacjach i urlopach, a zwłaszcza za rolników o dobrą pogodę na czas zbiorów, oraz o Boże bł. potrzebne łaski dla ofiarodawców przebudowy naszej świątyni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *