O G Ł O S Z E N I A – XVIII Niedziela Zwykła – 1. VIII. 2021 r.

  1. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Rozpoczął się miesiąc sierpień – jest to czas naszej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji.
  3. W piątek, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kopru.
  4. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – po mszy św. modlitwy za powołanych i o nowe powołania; – I piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 9.00; od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź; – I sobota miesiąca – po mszy św. modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – bezimiennie 200 zł, – wpłaty na konto: bezimiennie dwie raty – 300 zł, Toczek Dariusz i Genowefa dwie raty – 120 zł, Długosz Katarzyna i Robert dwie raty – 120 zł, rodzina Maślanych – 500 zł.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła, kwiaty i ofiarę ….. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Łój Andrzej z par. tut. i Chołota Anna z par. w Gorajcu – Zapowiedź I.
  8. Pod chórem jest Tygodnik Niedziela. Zachęcam do lektury.
  9. Intencje mszalne.
  10. Módlmy się w intencji przebywających na wakacjach i urlopach, a zwłaszcza za rolników, o dobrą pogodę na czas zbiorów, Bożą ochronę przed huraganami, prośmy też w intencji ofiarodawców i wszystkich wspierających przebudowę naszej świątyni. Pod Twoją Obronę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *