O G Ł O S Z E N I A – XXI Niedziela Zwykła – 25. VIII. 2019 r.

  1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w ciągu roku.
  2. Jutro, 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Po każdej mszy św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu.
  3. Przed nami ostatnie dni wakacji. Dlatego każdego dnia przed mszą świętą zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, by nowy rok szkolny rozpocząć z Panem Bogiem.
  4. Za tydzień w niedzielę, 1 września wspominamy 80. Rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy modlić się o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.
  5. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji. Także za tydzień Rada, Wójt Gminy Sitno, Proboszcz Parafii Cześniki oraz Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie zaprasza na Dożynki Gminno-Parafialne – Uroczysta Msza św. w Cześnikach o godz. 14.00.
  6. W tym tygodniu przypada: I Niedziela Miesiąca, po mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych dla członków Kółek Żywego Różańca.
  7. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół za kwiaty i ofiarę 30 zł. Proszę o tę posługę w najbliższą sobotę.
  8. W przedsionku, na stoliku znajduje się Tygodnik Niedziela i miesięcznik Arka – Zachęcam do lektury.
  9. Proszę te rodziny które mają groby na naszym cmentarzu a jeszcze nie uregulowały składki za wywóz śmieci o jej uregulowanie. W minionym tygodniu zapłaciłem 1382,29 zł. Proszę także przekazywać informacje tym którzy mają groby a mieszkają poza parafią.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *