O G Ł O S Z E N I A – XXII Niedziela Zwykła – 01. IX. 2019 r.

  1. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji. Bóg zapłać.
  2. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca po mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic różańcowych. Wspominamy 80 r. wybuchu II wojny światowej. Módlmy się o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny. W Cześnikach o godz. 14.00 podczas Mszy św. w ramach dożynek gminnych będziemy składać Panu Bogu nasze dziękczynienie za tegoroczne plony. Serdecznie zaprasza wszystkich Rada, Wójt Gminy Sitno, Proboszcz z Cześnik oraz Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek, 2 września, rozpoczęcie Roku szkolnego 2019/2020. Msza św. w naszym kościele o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  4. W tym tygodniu przypada:
  5. – I czwartek miesiąca – po mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za powołanych i o nowe powołania; – I piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 8.30; od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź; – I sobota miesiąca – po mszy św. modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  6. Za tydzień, w niedzielę 8 września święto Narodzenia NMP, w tradycji ludowej zwane świętem Matki Bożej Siewnej, po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. W Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędą się Diecezjalne Dożynki. Proszę, by i z naszej parafii udały się delegacje z wieńcami.
  7. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół i za ofiarę 50 zł. Proszę o posługę w najbliższą sobotę.
  8. W przedsionku, na stoliku znajduje się Tygodnik Niedziela – Zachęcam do lektury.
  9. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie poszukuje lekarza do pracy przy kwalifikowaniu Dawców do oddania krwi w Terenowym Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu. Kontakt: Elżbieta Paucz – tel.: 669978915.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *