O G Ł O S Z E N I A – XXII Niedziela Zwykła – 29. VIII. 2021 r.

 1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego.
 2. We środę, 1 września, wspominamy 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Módlmy się o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.
 3. Również w środę rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny dla dzieci i młodzieży msza święta na rozpoczęcie nowego roku o godz. 8.00.
 4. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – po mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za powołanych i o nowe powołania; – I piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 8.30; od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź; – I sobota miesiąca – po mszy św. modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 5. Za tydzień, w niedzielę 5 września dożynki parafialne. Msza św. Dożynkowa o godz. 12.00. W tym dniu będą zbierane ofiary do puszek na rzecz Afgańczyków akcję prowadzi Caritas Polska.
 6. Serdecznie dziękuję Kołom Gospodyń Wiejskich z naszej parafii. p. Doroty Malowanej, p. Wandy Wolanin, p. Marii Wojdy i p. Agnieszki Podlipskiej za reprezentowanie na dożynkach Powiatowo – Gminnych w Sitnie.
 7. Bóg zapłać wczoraj sprzątającym nasz kościół i ofiarę 100 zł. Proszę o tę posługę w najbliższą sobotę.
 8. Ofiary na przebudowę naszego kościoła: bezimiennie – 100 zł. Bóg zapłać za tę ofiarę.
 9. Pod chórem na stoliku znajduje się Tygodnik Niedziela – Zachęcam do lektury.
 10. Intencje mszalne.
 11. W minionym tygodniu przeszli do wieczności: Helena Starzyńska msza św. pogrzebowa jutro o godz. 11.00 i Stanisław Malinowski także jutro o godz. 14.00. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *