O G Ł O S Z E N I A – XXIII Niedziela Zwykła – 5. IX. 2021 r.

  1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po mszy św. są zbierane ofiary do puszki na rzecz Afgańczyków akcję prowadzi Caritas Polska. Bóg zapłać za te ofiary.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 w ramach dożynek parafialnych będziemy składać Panu Bogu nasze dziękczynienie za tegoroczne plony. Bóg zapłać Kołom Gospodyń Wiejskich p. Doroty Malowanej, p. Wandy Wolanin, p. Marii Wojdy i p. Agnieszki Podlipskiej za wykonanie pięknych wieńców. Bóg zapłać.
  3. W środę, 8 września przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W polskiej tradycji zwane Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00 z błogosławieństwem ziarna siewnego i nasion.
  4. Za tydzień:
  5. – Druga Niedziela miesiąca tradycyjnie ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszego kościoła. – Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Różańcowych. – Dożynki Diecezjalne w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie, zachęcam do reprezentowania parafii.
  6. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: bezimiennie – 100 zł, 100 zł, 300 zł. Dziękuję serdecznie panu Henrykowi Maksymowicz za załadunek i wywiezienie przyczepy złomu. Panu Andrzejowi Juszczak dziękuję za pracę przy kościele.
  7. Pod chórem można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
  8. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół oraz za ofiarę 100 zł. Państwu młodym dziękuję za kwiaty do kościoła.
  9. W niedzielę 12 września od godz. 9.00 – 13.00 w Centrum Kultury w Sitnie organizowana jest akcja”podaruj kroplę życia”, na którą serdecznie zapraszają Wójt Gminy Sitno i OSP Stabrów. Dla wszystkich dawców przewidziany jest poczęstunek i upominki.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *