O G Ł O S Z E N I A – XXIV Niedziela Zwykła – 12. IX. 2021 r.

 1. Dzisiaj II Niedziela miesiąca tradycyjnie ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszej świątyni.
 2. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 3. Dzisiejsze ofiary składane do puszki są przeznaczone na operację dla chorego Wojtusia.
 4. Dziękuje bardzo za przygotowanie wieńców dożynkowych Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca Górnego pani Doroty Malowanej, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca pani Wandy Wolanin, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca pani Marii Wojda,, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca Dolnego pani Agnieszki Podlipskiej, oraz sołectwu p. Barbary Baraniak ze Stabrowa.
 5. We wtorek, 14 września, przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.
 6. W sobotę, 18 września przypada Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży. Z tej racji zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, by modlić się za siebie oraz dokonam poświecenia przyborów szkolnych, plecaków z okazji rozpoczętego nowego roku szkolnego. A po Mszy św. dokonamy aktu zawierzenia dzieci, młodzieży i studentów. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 7. W przyszłą sobotę o godz. 9.30 zbiórka ministrancka zapraszam także chętnych chłopców do służby liturgicznej ołtarza.
 8. Za tydzień w niedzielę, 19 września, taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Naszej Diecezji i puszka na Katolickie Radio Zamość.
 9. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 10. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiarę 100 zł od sprzątających. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
 11. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – bezimiennie – 60 zł, 80 zł, 100 zł, 100 zł, Halina i Henryk Krawczuk – 500 zł.
 12. Moi Drodzy, rozpoczął się kolejny kwartał, stąd bardzo proszę, o pomoc finansową w realizacji naszego dzieła przebudowy naszego kościoła. Jak widzicie została dokończona elewacja wieży kościoła, są uzbrajane tablice rozdzielcze, niedługo weźmiemy się za sufity. Będziemy starali się sukcesywnie kontynuować poszczególne prace. Dziękuję Wam serdecznie za modlitwy, za składane ofiary za wszelką pomoc z waszej strony, proszę przyjmijcie godnie naszych Radnych parafialnych.
 13. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
 14. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *