O G Ł O S Z E N I A – XXIV Niedziela Zwykła – 13. IX. 2020 r.

 1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 2. Dzisiejsze ofiary składane do puszki są przeznaczone na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej.
 3. Dziękuje bardzo za przygotowanie wieńców dożynkowych Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca pani Wandy Wolanin, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca pani Marii Wojda, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca Górnego pani Doroty Malowanej, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca Dolnego pani Agnieszki Podlipskiej, oraz sołectwu p. Barbary Baraniak ze Stabrowa.
 4. W poniedziałek, 14 września, przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.
 5. W piątek, 18 września przypada Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży. Z tej racji zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, by modlić się za siebie oraz dokonam poświecenia przyborów szkolnych, plecaków z okazji rozpoczętego nowego roku szkolnego. A po Mszy św. dokonamy aktu zawierzenia dzieci, młodzieży i studentów. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 6. Za tydzień w niedzielę, 20 września, puszka na Katolickie Radio Zamość.
 7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. A za dwa tygodnie 27 września po mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania: uczniowie klas VII, VIII i ponadpodstawowych.
 8. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiarę 100 zł od sprzątających. Proszę o tę posługę w następną sobotę. Państwu młodym dziękuję za kwiaty do ołtarza.
 9. Bóg zapłać za ofiary na przebudowę naszego kościoła: – bezimiennie – 300 zł, – Dorota Lisowska – 60 zł, – koło różańcowe św. Klary – 100 zł, – Jadwiga Maślany – 400 zł.
 10. Moi Drodzy, rozpoczął się kolejny kwartał roku 2020. Stąd bardzo proszę, o pomoc finansową w realizacji naszego dzieła przebudowy kościoła. Za dwa tygodnie powinniśmy rozpocząć nakrywanie dachu, międzyczasie jest kładziona nowa instalacja, później tynki. Będziemy sukcesywnie kontynuować poszczególne prace. Dziękuję Wam serdecznie za modlitwy, za składane ofiary za wszelką pomoc z waszej strony, proszę przyjmijcie godnie naszych Radnych parafialnych.
 11. Serdecznie dziękuję panom z Jarosławca Górnego za pracę przy kościele.
 12. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
 13. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *