O G Ł O S Z E N I A – XXIV Niedziela Zwykła – 15. IX. 2019 r.

  1. Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Ofiary składane dzisiaj do puszki są przeznaczone na Katolickie Radio Zamość. Bóg zapłać.
  2. Dziś również rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. Dziękuję, Kołu Gospodyń Wiejskich z Jarosławca p. Wandy Wolanin i panom za reprezentowanie naszej Parafii podczas dożynek diecezjalnych w Krasnobrodzie zdobyli II miejsce. Gratulujemy.
  4. W środę, 18 września, przypada Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży. Z tej racji zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, by modlić się za siebie oraz dokonam poświecenia przyborów szkolnych, plecaków z okazji rozpoczętego nowego roku szkolnego. A po Mszy św. dokonamy aktu zawierzenia dzieci, młodzieży i studentów. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W niedzielę, 22 września po Mszy św., o 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze i ścienne z wieńcami dożynkowymi.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni za kwiaty i ofiarę – 25 zł. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
  8. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
  9. Moi Drodzy, rozpoczął się kolejny kwartał roku 2019. Stąd bardzo proszę, o pomoc finansową w realizacji naszego dzieła przebudowy kościoła. Otrzymaliśmy już pozwolenie na przebudowę, dogadałem się z wykonawcą i w październiku spróbujemy przebudować przednią część kościoła. Dziękuję Wam serdecznie za modlitwy, za składane ofiary, dziękuję za wszelką pomoc i za zrozumienie i cierpliwość. Proszę, przyjmijcie godnie naszych Radnych parafialnych.
  10. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *