O G Ł O S Z E N I A – XXIX Niedziela Zwykła – 20. X. 2019 r.

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Wspierajmy więc w tym tygodniu swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą Chrystusa. Szczególnie  pamiętajmy o polskich misjonarzach. Taca dzisiejsza na potrzeby misyjne. Bóg zapłać za te ofiary.
 2. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele codziennie o godz.17.00. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
 3. W sobotę 26 października spotkanie formacyjno-modlitewne Akcji Katolickiej u sióstr w Łabuniach. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 10.30 następnie zwiedzanie miejsca pamięci bł. Stanisława Starowieyskiego i agapa.
 4. W sobotę, 26 października, odbywa się Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży Maturalnej na Jasną Górę. Zachęcam Maturzystów aby przed wyjazdem skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania.
 5. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę – 60 zł od sprzątających. Proszę o tę posługę w następna sobotę. Dziękuję też nowożeńcom za ofiarowanie kwiatów do ołtarza. Bóg zapłać.
 6. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim i dwumiesięcznik „Miłujcie się”. Zachęcam do lektury.
 7. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne Katolickiego Radia Zamość.
 8. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła: – Jarosławiec przy drodze krajowej – rejon p. Żołyniak – Cholewiński – 1420 zł. Bóg zapłać wam za te ofiary, a radnym za trud zbierania, niech Bóg wam wszystkim wynagrodzi.
 9. Zbliża się listopad, pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich oraz o grobach, których rodziny wyjechały lub nie troszczą się o nie. Postarajmy się spełnić ten uczynek miłosierdzia. Proszę również o wrzucanie śmieci do kontenerów.
 10. Od 4 listopada, zapraszam do modlitwy wypominkowej za zmarłych. Będziemy modlić się na Różańcu od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 poszczególnymi rejonami naszej parafii, by można było objąć modlitwą nie tylko bliskich zmarłych z rodziny, ale także naszych sąsiadów, znajomych. Natomiast w sobotę zamiast wypominek, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych polecanych w ciągu całego tygodnia. Plan modlitwy wypominkowej znajduję się na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej parafialnej. Na parapetach są wyłożone wypominki, a obok nich znajdują się małe karteczki, również z planem wypominek. Proszę pamiętać o umieszczeniu daty modlitwy za zmarłych.
 11.  Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *