O G Ł O S Z E N I A – XXVI Niedziela Zwykła – 29. IX. 2019 r.

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła odpust w Cześnikach.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane na tace są przeznaczone na przebudowę naszego kościoła.
 3. Od poniedziałku przechodzimy na czas zimowy msze św. będą o godz. 17.00.
 4. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, że za odmówienie części Różańca (5 tajemnic) zyskuje się odpust zupełny, odmawiając różaniec w kościele, w rodzinie. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym kościele codziennie po mszy św. o godz.17.00. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszam dzieci do modlitwy i losowania figurki Matki Bożej. Zachęcam do udziału każdego, kto boryka się z różnymi trudnościami, problemami. (Wręczenie Różańców Dzieciom Pierwszokomunijnym odbędzie się we wtorek w pierwszy dzień października na Mszy św. o godz. 17.00).
 5. W tym tygodniu przypada: – I czwartek miesiąca – po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa za powołanych i o nowe powołania do życia zakonnego i kapłańskiego. – I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 8.30; od 16.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu spowiedź, Różaniec i Koronka do Miłosierdzia Bożego; – I sobota miesiąca – po mszy św. modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. – I niedziela miesiąca, po mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych dla członków Kółek Żywego Różańca.
 6. Za tydzień ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na Caritas naszej Diecezji. Bóg zapłać.
 7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za kwiaty do ołtarza. Proszę o tę posługę w następną sobotę.
 8. Bóg zapłać za ofiary na rozbudowę kościoła z III raty: – rejon Radnego p. Turczyna – Stara Wieś – 510 zł,  –  rejon radnego p. Maksymowicz – Stabrów Górny – 540 zł, – rejon radnego p. Janiszek – Osiedle Jarosławiec Bloki – 1020 zł, – rejon radnego p. Ziarkiewicza – Jarosławiec za Torem – 990 zł. Bóg zapłać za te ofiary i trud ich zbierania niech wam wszystkim Pan Bóg w stokroć wynagrodzi.
 9. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer Miesięcznika Arka i „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim.
 10. Od wtorku rozpoczynamy październik, czas w którym studenci rozpoczynają Nowy Rok Akademicki, życzę wszystkim studentom Bożego błogosławieństwa, światła Ducha św., chęci i determinacji w studiowaniu oraz proszę nie zapominajcie o Bogu, modlitwie, życiu sakramentalnym, korzystajcie z duszpasterstwa akademickiego.
 11. Intencje mszalne
 12. W minionym tygodniu zmarło z naszej wspólnoty 2 miesięczne dziecko, pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy Bożej opiece rodziców prosząc dla nich o pociechę i potrzebne łaski. Pod Twoją Obronę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *