O G Ł O S Z E N I A – XXVII Niedziela Zwykła – 4. X. 2020 r.

  1. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Sumie i różańcu. Zbiórka ofiar do puszek na Caritas. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele codziennie po mszy św. o godz. 17.00. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Maryja mówiła; „Jestem Najświętsza Różańcowa Panna, Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech pokutują za grzechy i odmawiają różaniec”. Zapraszam młodzież i dzieci do modlitwy i losowania figurki Matki Bożej.
  3. Za tydzień w niedzielę, 11 października będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski, upamiętniający pontyfikat św. Jana Pawła II. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni za kwiaty i ofiarę 80. Proszę o tę posługę w następna sobotę. Kolejka przechodzi na Stabrów Dębinka.
  5. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła rata III: ofiary tacowe z ostatniej niedzieli na budownictwo sakralne – 2442,25 zł, Łabuńki Drugie – rejon radnego p. Góry – 950 zł, Łabuńki Drugie – rejon radnego p. Tymosza – 530 zł, Łabuńki Drugie – rejon radnego p. Kołodziejczuka – 580 zł, Stabrów Górny – rejon radnego p. Pasiecznego – 720 zł, Jarosławiec za torem – rejon radnego p. Juś – 1080 zł, Kapłon Stanisław – 150 zł, Flak Wiesław – 120 zł, bezimiennie – 100 zł, bezimiennie – 120 zł.
  6. Bóg zapłać za te ofiary niech Pan Bóg w stokroć wynagrodzi potrzebnymi łaskami.
  7. Za tydzień II niedziela miesiąca jak wspominałem wcześniej o ustaleniach z radnymi ofiary z tej niedzieli będą przeznaczone na przebudowę naszego kościoła.
  8. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
  9. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *