O G Ł O S Z E N I A – XXVIII Niedziela Zwykła – 10. X. 2021 r.

 1. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski. Zbiórka ofiar do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca tradycyjnie ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszego kościoła. Bóg zapłać za te ofiary.
 3. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele codziennie po mszy św. o godz. 17.00. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Maryja mówiła; „Jestem Najświętsza Różańcowa Panna, Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech pokutują za grzechy i odmawiają różaniec”. Zapraszam do modlitwy różańcowej według zachęty Maryi.
 4. W czwartek, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.
 5. Za tydzień, w niedzielę, Niedziela Misyjna, ofiary na tacę przeznaczone są na misje.
 6. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni, kwiaty do ołtarza i za ofiarę ….. zł. Proszę o tę posługę w następna sobotę.
 7. W zakrystii są do nabycia kalendarze: Rolnicze, ścienne z wieńcami i Katolickiego Radia Zamość.
 8. W przedsionku są nowe numery niedzieli. Zachęcam do lektury.
 9. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła: – Jarosławiec Górny – rejon radnego p. Ryszczuka – 1010 zł, – Łabuńki Drugie – rejon radnego p. Góry – 1080 + 60 zł = 1140, – Łabuńki Drugie – rejon radnego p. Tymosza – 540 zł. Bóg zapłać za te ofiary, niech Bóg wynagrodzi.
 10. Serdecznie dziękuję panu Henrykowi Maksymowicz za wywiezienie gruzu i bezimiennie za jego załadunek. Bóg zapłać za tę wykonaną pracę na rzecz naszej wspólnoty.
 11. Zbliża się listopad, pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich, oraz o grobach, których rodziny wyjechały lub nie troszczą się o nie. Postarajmy się spełnić ten uczynek miłosierdzia. Proszę również o wrzucanie śmieci do kontenerów.
 12. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *