O G Ł O S Z E N I A – XXVIII Niedziela Zwykła – 11. X. 2020 r.

 1. Dziś obchodzimy XX Dzień Papieski. Zbiórka ofiar do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby przebudowy naszego kościoła. Bóg zapłać za te ofiary.
 3. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele codziennie po mszy św. o godz. 17.00. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Maryja mówiła; „Jestem Najświętsza Różańcowa Panna, Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech pokutują za grzechy i odmawiają różaniec”. Zapraszam do modlitwy różańcowej według zachęty Maryi.
 4. W środę, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.
 5. W niedzielę, 18 października, święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to święto patronalne Służy Zdrowia, pamiętajmy o modlitwie w ich intencji.
 6. Za tydzień, w niedzielę, Niedziela Misyjna, ofiary na tacę przeznaczone są na misje.
 7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni, kwiaty do ołtarza i za ofiarę 80 zł. Proszę o tę posługę w następna sobotę.
 8. W zakrystii są do nabycia kalendarze Katolickiego Radia Zamość.
 9. W przedsionku są nowe numery niedzieli. Zachęcam do lektury.
 10. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła: Stabrów Dębinka – Jarosławiec – rejon radnego p. Kuropatwy – 1760 zł, Jarosławiec Górny – rejon radnego p. Ryszczuka – 840 zł, Jarosławiec Górny – rejon radnego p. Greli – 690 zł, Koło Różańcowe św. Klary 80 zł, Nowe Osiedle rejon p. Galanta – 2760 zł, Jarosławiec Nowe Osiedle rejon p. Kasprzyka – 1560 zł, Jarosławiec Reforma rejon p. Dardy – 240 zł, bezimiennie – 200 zł. Bóg zapłać za te ofiary, niech Bóg wynagrodzi.
 11. Zbliża się listopad, pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich, oraz o grobach, których rodziny wyjechały lub nie troszczą się o nie. Postarajmy się spełnić ten uczynek miłosierdzia. Proszę również o wrzucanie śmieci do kontenerów.
 12. Intencje mszalne.
 13. W minionym tygodniu przeszedł do wieczności Franciszek Kłym z Jarosławca Reformy polećmy go Bożemu Miłosierdziu – wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *