O G Ł O S Z E N I A – XXX Niedziela Zwykła – 24. X. 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Wspierajmy więc w tym tygodniu swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą Chrystusa. Szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach. Taca dzisiejsza na potrzeby misyjne. Bóg zapłać za te ofiary.

2. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni za kwiaty do ołtarza i ofiarę 160 zł, od sprzątających. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę, proszę nie kupować nie kupować kwiatów.

3. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła: – bezimiennie – 100 zł, – Janusz i Aneta Kycko – 200 zł, – Jarosławiec Reforma – rejon radnego p. Dardy – II i III rata – 470 zł.

4. Od 2 listopada, zapraszam do modlitwy wypominkowej za zmarłych. Będziemy modlić się na Różańcu od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 poszczególnymi rejonami naszej parafii, by można było objąć modlitwą nie tylko bliskich zmarłych z rodziny, ale także naszych sąsiadów, znajomych. Natomiast w sobotę zamiast wypominek, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych polecanych w ciągu całego tygodnia. Plan modlitwy wypominkowej znajduję sięa parapetach są wyłożone wypominki, a na odwrocie planem wypominek. Proszę pamiętać o umieszczeniu daty modlitwy za zmarłych. parafialnej stronie internetowej.

5. Są w zakrystii jeszcze kalendarze ścienne „Katolickiego Radia Zamość” niech to będzie nasze wsparcie tej katolickiej rozgłośni.

6. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.

7. Planowane jest powołanie do życia regionalnej grupy Wojowników Maryi w Zamościu. Wojownicy Maryi to ogólnopolska maryjna wspólnota mężczyzn oddanych Niepokalanej, której założycielem oraz opiekunem duchowym jest ks. Dominik Chmielewski. W związku z planem utworzenia grupy regionalnej Wojowników Maryi w Zamościu ks. Mirosław Żur wraz z grupą mężczyzn serdecznie zapraszają wszystkich mężczyzn w wieku od 18 – 50 roku życia na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sobotę 30 października br. o godz. 16.15 w kościele Świętej Katarzyny w Zamościu

8. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *