O G Ł O S Z E N I A – XXXII Niedziela Zwykła – 8 XI. 2020 r.

 1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca ofiary składane na tace są przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z przebudową naszego kościoła. Bóg zapłać za te ofiary. Po mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

 3. Jutro, 9 listopada, Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest „Matką i Głową” wszystkich kościołów, a zarazem katedrą Biskupa Rzymu, czyli Papieża, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.

 4. W środę, 11 listopada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.

 1. Jutro zapraszam do modlitwy wypominkowej. Modlimy się na różańcu w dni powszednie o godz. 16.30 od poniedziałku do piątku. Natomiast w sobotę zamiast wypominek, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych polecanych w ciągu całego tygodnia. Pamiętaj o tym, tak jak my teraz się modlimy za swoich bliskich zmarłych, tak w przyszłości będą się modlić za nas.

 1. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

 1. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę 100 zł od sprzątających. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.

 1. Ofiary na rozbudowę naszego kościoła:

Róża Różańcowa pw. św. Barbary – 140 zł

 • bezimiennie – 100 zł, 100, zł, 100 zł, 300 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

 • Dziękuje serdecznie za pomoc przy rozładunku blachy na dach: Jarkowi Juszczakowi, Wiesławowi Flakowi i Mirosławowi Milczuk, oraz za pomoc przy rozładunku styropianu: Władysławowi Palikot, Wiesławowi Flak i bezimiennie dobrej duszy. Dziękuję także za użyczenie samochodu i przyczepki do przywiezienia rusztowania państwu Guzikom. Proszę o pomoc mężczyzn i zapraszam w poniedziałek na 8.30 trzeba zagruzować prezbiterium pod wylewki.

 1. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.

 1. Są jeszcze w zakrystii kalendarze ścienne Katolickiego Radia Zamość, oraz są już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zachęcam do wspierania tych inicjatyw.

 1. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *