O G Ł O S Z E N I A – XXXI Niedziela Zwykła – 3. XI. 2019 r.

 1. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
 2. W listopadzie: można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić: Ojcze nasz…, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach, które poleca Ojciec Święty. Od 1-8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałe dni cząstkowy.
 3. Od jutra zapraszam do modlitwy wspominkowej. Modlimy się na różańcu w dni powszednie o godz. 16.30 od poniedziałku do piątku. Natomiast w sobotę zamiast wypominek, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych polecanych w ciągu całego tygodnia.
 4. W sobotę, 9 listopada, Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest „Matką i Głową” wszystkich kościołów, a zarazem katedrą Biskupa Rzymu, czyli Papieża, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.
 5. Za tydzień w niedzielę, 10 listopada, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
 6. W przedsionku można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
 7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę 110 zł. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.
 8. Proszę o nie wrzucanie kwiatów do kontenerów tylko je poskładać w wyznaczonym miejscu.
 9. Jeśli ktoś potrzebuje gruz można go zabrać który znajduje się przy kościele.
 10. Intencje mszalne
 11. W minionym tygodniu w piątek z naszej wspólnoty odeszła do wieczności Julia Tomaszewska. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00 w Zawalowie. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *