O G Ł O S Z E N I A – XXXII Niedziela Zwykła – 7. XI. 2021 r.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych
 2. We wtorek, 9 listopada, Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest „Matką i Głową” wszystkich kościołów, a zarazem katedrą Biskupa Rzymu, czyli Papieża, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.
 3. W czwartek, 11 listopada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.
 4. Jutro zapraszam do modlitwy wypominkowej. Modlimy się na różańcu w dni powszednie o godz. 16.30 od poniedziałku do piątku. Natomiast w sobotę zamiast wypominek, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych polecanych w ciągu całego tygodnia.
 5. Za tydzień druga niedziela miesiąca ofiary składane na tace są przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z przebudową naszego kościoła.
 6. Przyszła niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”
 7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni. Proszę o tę posługę w przyszłą sobotę.
 8. Pod chórem można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim. Zachęcam do lektury.
 9. Są jeszcze w zakrystii kalendarze ścienne Katolickiego Radia Zamość.
 10. Wójt Gminy Łabunie informuje, że nadal można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie: „Energia słoneczna na terenie Gminy Łabunie”. Osoby chętne na zainstalowanie kolektorów słonecznych tzw. „solarów”, proszone są o niezwłoczne złożenie deklaracji. Formularze deklaracji można pobrać w tutejszym urzędzie gminy oraz ze strony internetowej. Wójt Gminy Łabunie zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie przebiegu planowanej linii kolejowej przez teren Gminy Łabunie. Konsultacja odbędzie się w poniedziałek 8 listopada 2021 r. o godzinie 19.00 w Domu Kultury w Łabuniach.
 11. Intencje mszalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *